UNS Na menopauzę Klimavital 60 kaps.
- Na menopauzę Klimavital to suplement diety w kapsułkach roślinnych. Czerwona koniczyna i pluskwica groniasta pomagają w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów menopauzy: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, niepokój.
UNS Na menopauzę Klimavital 60 kaps.
Na menopauzę Klimavital to suplement diety w kapsułkach roślinnych. Czerwona koniczyna i pluskwica groniasta pomagają w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów menopauzy: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, niepokój. Dzięgiel chiński wspiera zdrowie układu moczowo-płciowego. Szafran pomaga w utrzymaniu pozytywnego nastroju. Shatavari oraz szyszki chmielu zmniejszają drażliwość. Pokrzywa pomaga w utrzymaniu elastyczności stawów, mięśni i ścięgien.
Sposób użycia:
2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować u dzieci, kobiet w ciąży oraz w trakcie laktacji.
Składniki aktywne (2 kapsułki):
- Ekstrakt z kwiatów czerwonej koniczyny 100 mg (w tym izoflawony 8 mg)
- Ekstrakt z korzenia dzięgla chińskiego 100 mg (w tym ligustylid 1,5 mg)
- Ekstrakt z korzenia shatavari 100 mg (w tym saponiny 30 mg)
- Ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego 100 mg (w tym agnuzyd 0,4 mg)
- Ekstrakt z korzenia pluskwicy groniastej 100 mg (w tym glikozydy triterpenowe 0,8 mg)
- Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej 100 mg
- Ekstrakt z szyszek chmielu 100 mg
- Ekstrakt ze słupków kwiatów (znamion) szafranu 50 mg
Standaryzacja ekstraktów:
- Ekstrakt 8:1 z kwiatów czerwonej koniczyny (Trifolium pratense L.) standaryzowany na 8% izoflawonów
- Ekstrakt 10:1 z korzenia dzięgla chińskiego (Angelica sinensis) standaryzowany na 1,5% ligustylidu
- Ekstrakt 15:1 z korzenia Shatavari - szparag dziki (Asparagus racemosus) standaryzowany na 30% saponin
- Ekstrakt 5:1 z owoców niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus L.) standaryzowany na 0,4% agnuzydu
- Ekstrakt 5:1 z korzenia pluskwicy groniastej (Actaea Racemosa) standaryzowany na 0,8% glikozydów triterpenowych
- Ekstrakt 4:1 z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.)
- Ekstrakt 10:1 z szyszek chmielu (Humulus lupulus)
- Ekstrakt 5:1 ze słupków kwiatów (znamion) szafranu uprawnego (Crocus Sativus L.)
Podmiot odpowiedzialny: UNS
Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Produkt UNS Na menopauzę Klimavital 60 kaps. UNS to suplement diety. Nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.- Przechowuj w chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
- Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.
- Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji.
- Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
- Jeśli cierpisz na jakąkolwiek chorobę, jesteś w ciąży lub karmisz piersią – skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.
- W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy przerwać stosowanie i skontaktować się ze specjalistą.
- Szczegółowy skład produktu, w tym zawartość składników aktywnych i wartości referencyjne spożycia (% RWS), znajdują się na etykiecie opakowania.
