D.GUM PŁYN PAROEX 300ml 0,12% 1784 53899620
Czat
Ze względu na wyższe temperatury w okresie letnim sugerujemy rozważenie dostawy kurierskiej. W przypadku wyboru paczkomatów zalecamy możliwie szybki odbiór przesyłki po jej dostarczeniu.
Linia GUM PAROEX została zaprojektowana, aby zwalczać istniejącą płytkę nazębną oraz zapobiegać powstawaniu dalszych problemów poprzez powstrzymywanie tworzenia się nowej płytki.
Podwójny system przeciwpłytkowy z diglukonianem chlorheksydyny i chlorkiem cetylopirydyny atakuje istniejącą płytkę nazębną i ma podwójne działanie antyseptyczne, aby zapobiec rozwojowi bakterii. Płyn do płukania GUM PAROEX 0,12% jest idealny w okresie przed lub po zabiegu chirurgicznym lub po usunięciu zęba. Stosuj od 10 do 15 ml dwa razy dziennie przez 30 sekund po szczotkowaniu, przez okres do 2 tygodni.
- Płyn do płukania ust dla ZAAWANSOWANEJ OCHRONY DZIĄSEŁ pomaga łagodzić wrażliwe dziąsła i utrzymywać ich zdrową tkankę
- PODWÓJNY SYSTEM ZWALCZAJĄCY PŁYTKĘ z diglukonianem chlorheksydyny (0,12%) i chlorkiem cetylopirydyny (0,06%) atakuje istniejącą płytkę nazębną i ma podwójne działanie antyseptyczne, aby zapobiec rozwojowi bakterii
- DELIKATNA FORMUŁA nie zawiera alkoholu i jest gotowa do użycia bez rozcieńczania.
- DŁUGOTRWAŁA zdolność do atakowania istniejącej płytki nazębnej i zapobiegania rozwojowi bakterii
- ŚWIEŻY MIĘTOWY SMAK pozostawia uczucie czystości w ustach
Pojemność (w mililitrach)
300
Zapytaj o produkt
2 lata
2 lata
Napisz swoją opinię
