Granoro − Makaron farfalle BIO − 500 g

24h
  • Ekologiczny makaron farfalle wyprodukowany w 100% z włoskiej pszenicy durum
Kliknij, aby powiększyć
(opinii: 1)
Naturalność*: sama natura3/3 - sama natura
Producent: GRANORO
EAN: 8007290133793
Gwarancja: 2 lata
Złóż zamówienie w przeciągu
00:00:00
aby zamówienie zostało wysłane dzisiaj!
5,94 zł
- najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,94 zł
*Skala naturalności NabeaCo oznaczają listki przy produkcie?
Czat

GRANORO Makaron farfalle BIO 500 g  to doskonały wybór dla miłośników ekologicznej kuchni, którzy cenią jakość i prostotę składu. Ten makaron w kształcie kokardek produkowany jest z najwyższej jakości ekologicznej pszenicy durum, która nadaje mu wyjątkową strukturę i smak. Proces produkcji odbywa się z dbałością o środowisko, co czyni go idealnym elementem świadomej diety. Każda porcja farfalle zachwyca perfekcyjnym połączeniem delikatności i sprężystości, co sprawia, że makaron doskonale komponuje się z różnorodnymi sosami.

 

Produkt charakteryzuje się brakiem zbędnych dodatków, takich jak barwniki, konserwanty czy wypełniacze. Naturalność składu i staranność w doborze składników sprawiają, że makaron GRANORO BIO spełnia najwyższe standardy jakości. Wyjątkowa czystość produktu jest wynikiem rygorystycznych kontroli na każdym etapie produkcji, co gwarantuje pełne zadowolenie z każdego przygotowanego dania.

 

Podsumowując, GRANORO Makaron farfalle BIO 500 g  to produkt, który łączy wyjątkowy smak, czystość składu i ekologiczne podejście do produkcji. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących naturalnych produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się w codziennym gotowaniu.


  • Składnik - 100 g (%RWS)
  • Wartość energetyczna - 353 kcal (18%)
  • Tłuszcz - 1 6 g (2%)
  • w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 4 g (2%)
  • Węglowodany - 71 g (27%)
  • w tym cukry - 3 6 g (4%)
  • Błonnik - 3 1 g (-)
  • Białko - 12 g (24%)
  • Sól - 0 g (0%)

ekologiczna mąka z PSZENICY durum woda

Waga
500
Marka
Granoro
Rodzaj
Inny
Cechy dodatkowe
ekologiczne
Certyfikat
Ekologiczny
Naturalność
Sama natura Sama natura

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
2 lata
2 lata

Opinie o Granoro − Makaron farfalle BIO − 500 g

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
test
2022-10-12
Anna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 4640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2025-02-28
Przesyłka bardzo szybko dotarła pięknie zabezpieczona Wszystkie produkty
2025-02-26
Szybka dostawa, dobrze zapakowana przesyłka.
pixel