Relax sól do kąpieli z lawendą i jałowcem 330g

Kliknij, aby powiększyć
Producent: INA ESSENTIALS
EAN: 3800502058236
38,50 zł
- najniższa cena z 30 dni przed obniżką
38,50 zł
Czat

Sól do kąpieli Relax jest przeznaczona do relaksujących kąpieli, które koją ciało i umysł. Sole mineralne oczyszczają, wspierają układ mięśniowo-stawowy i wzbogacają pielęgnację skóry. Olejek lawendowy działa uspokajająco i łagodzi napięcia, natomiast olejek jałowcowy wspiera odświeżenie i regenerację skóry.

• Sól Epsom dzięki wysokiej zawartości magnezu redukuje stres i napięcie. Wzbogacona aromatem lawendy i jałowca wspomaga głęboki relaks, poprawia jakość snu oraz przywraca energię w chwilach zmęczenia.
• Sole z Morza Martwego zawierają wyjątkową kombinację 21 minerałów, z czego aż 12 nie występuje w żadnym innym morzu. Magnez, potas, sód i brom korzystnie wpływają na skórę, rozluźniają zmęczone nogi i wspierają pielęgnację niedoskonałości, takich jak rozstępy czy cellulit.
• Organiczny olejek jałowcowy działa tonizująco, wspiera naturalny proces detoksykacji i nadaje skórze świeży, promienny wygląd.
• Olejek lawendowy koi zmysły, redukuje stres i niepokój, relaksuje oraz odświeża zmęczone nogi, a przy tym neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Sposób użycia:
Do kąpieli całego ciała: Rozpuść około 50 g soli w ciepłej wodzie, aby uzyskać efekt ogólnej tonizacji. Dla intensywniejszego działania użyj tak gorącej wody, w jakiej możesz komfortowo przebywać. Kąpiel nie powinna trwać dłużej niż 15 minut. Zaleca się maksymalnie 3 kąpiele tygodniowo.

Do kąpieli stóp i dłoni: Rozpuść 1–2 łyżki soli w 5 litrach ciepłej wody i mocz przez 10-15 minut. Sole szybko rozpuszczają się w wodzie i są doskonale wchłaniane przez skórę, co czyni je idealnym rozwiązaniem do kąpieli pielęgnacyjnych i leczniczych.

Połączenie z olejkami eterycznymi sprawdzi się także w aromaterapii. Taka kąpiel działa relaksująco, przywraca równowagę ciała i ducha oraz pozwala cieszyć się chwilą odprężenia w domowym zaciszu. Nie wymagają spłukiwania po użyciu.


MAGNESIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT OIL*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL*, LINALOOL**, LIMONENE**.

*Certyfikowane składniki organiczne
**Naturalne składniki olejków eterycznych


Działanie: odświeża, relaksujące, wygładza, zmiękcza
Gramatura: g
Konsystencja: sól do kąpieli
Linie elitarne: nie
Lokalizacja: całe ciało
Pielęgnacja ciała: tak
Pojemność: 330
Płeć: damski


Tylko do użytku zewnętrznego.

Rozwiń więcej

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Prawdziwe opinie klientów
4.7 / 5.0 4544 opinii
pixel