Milky Way Napój czekoladowy w proszku 140g

Milky Way Napój czekoladowy w proszku 140g to wyjątkowy produkt, który pozwala cieszyć się smakiem kultowego batonika w formie rozgrzewającego napoju. Delikatny, mleczny smak w połączeniu z aksamitną nutą czekolady sprawia, że napój ten doskonale sprawdzi się jako słodka chwila relaksu w ciągu dnia. Idealny dla miłośników czekoladowych przysmaków, stanowi pyszną alternatywę dla tradycyjnych napojów.
Produkt wyróżnia się prostym składem, który pozbawiony jest zbędnych dodatków, takich jak sztuczne barwniki i wypełniacze. Dzięki temu zachowuje naturalny smak i wysoką jakość. Wystarczy połączyć proszek z gorącym mlekiem, aby stworzyć pyszny napój o gładkiej konsystencji i bogatym aromacie. Może być spożywany zarówno rano, jako uzupełnienie śniadania, jak i wieczorem, jako element wyciszającego rytuału.
Podsumowując, Milky Way Napój czekoladowy w proszku 140g to słodka przyjemność, która zachwyca delikatnym smakiem i prostym przygotowaniem. Jego uniwersalność i wysoka jakość czynią go doskonałym wyborem dla całej rodziny, pozwalając na chwilę relaksu w wyjątkowej, czekoladowej formie.
- Składnik - 100 g (%RWS)
- Wartość energetyczna - 412 kcal (21%)
- Tłuszcze - 12 g (17%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 8 8 g (44%)
- Węglowodany - 69 g (27%)
- w tym cukry - 62 g (69%)
- Białko - 5 2 g (10%)
- Sól - 1 g (17%)
czekolada w proszku  (87 5%) (permeat  serwatki  (z  mleka) cukier kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (9%) olej kokosowy syrop glukozowy)   czekolada mleczna  (3%) (cukier tłuszcz kakaowy odtłuszczone  mleko  w proszku napój kakaowy)   laktoza  i białka  serwatki  (z  mleka) tłuszcz palmowy   serwatka  w proszku (z  mleka) tłuszcz mleczny emulgator: (lecytyna  sojowa) naturalny ekstrakt waniliowy odtłuszczone  mleko  w proszku środki aromatyzujące sól stabilizatory: (E412 E340 E466 E339 E452) regulator lepkości: (E551) regulator kwasowości: (E331) białka  mleka naturalny środek aromatyzujący emulgator: (E471) substancja słodząca: (E955)   mleczna czekolada  (12 5%) (cukier tłuszcz kakaowy odtłuszczone  mleko  w proszku) napój kakaowy   laktoza  i białka  serwatki  (z  mleka) tłuszcz palmowy   serwatka  w proszku (z  mleka) tłuszcz  mleczny emulgator: (lecytyna  sojowa) naturalny ekstrakt z wanilii). Zawiera  mleko   soję  i  gluten.
