BioTech USA 100% Pure Whey odżywka białkowa koncentrat 2270 g smak banan
- BioTech USA 100% Pure Whey 2270 g o smaku bananowym to suplement diety w formie proszku, szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie, które pragną wzbogacić swoją codzienną dietę o wartościowe źródło białka.
BioTech USA 100% Pure Whey to suplement diety w formie proszku o smaku bananowym, dostępny w dużym, ekonomicznym opakowaniu o wadze 2270 gramów. Produkt ten zawiera wysokiej jakości białko serwatkowe, które sprawdza się w przypadku wszystkich osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza entuzjastów sportów siłowych – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych.
100% Pure Whey oferuje kombinację izolatu i koncentratu białka serwatkowego, zapewniając szybkie dostarczanie niezbędnych składników odżywczych do mięśni, co jest szczególnie ważne w procesie regeneracji. Na uwagę zasługuje fakt, że jedna porcja produktu (28 g) zawiera aż 21 g białka.
BioTech USA 100% Pure Whey został wzbogacony o aminokwasy, w tym BCAA. Jego dodatkową zaletą jest starannie opracowany skład bez zbędnych dodatków, takich jak olej palmowy oraz sztuczne barwniki i konserwanty. Produkt charakteryzuje się przyjemnym bananowym smakiem, dobrą rozpuszczalnością oraz mnogością zastosowań – możesz przyrządzić z niego pyszny koktajl oraz dodawać go do owsianki, omletów czy wypieków.
Podsumowując, BioTech USA 100% Pure Whey 2270 g o smaku bananowym to suplement diety w formie proszku, szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie, które pragną wzbogacić swoją codzienną dietę o wartościowe źródło białka. Produkt ten wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością i rozpuszczalnością, ale również atrakcyjnym bananowym smakiem oraz starannie opracowanym składem bez zbędnych dodatków.
- Składnik - 28 g (%RWS)
- Wartość energetyczna - 455 kJ/108 kcal (-)
- Tłuszcze - 1 8 g (-)
- - w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 6 g (-)
- Węglowodany - 1 4 g (-)
- - w tym cukry - 1 1 g (-)
- Białko - 21 g (-)
- Sól - 0 25 g (-)
Białko  serwatkowe instant 91% {koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny] izolat  białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]} L-glutamina 3% aromaty substancja zagęszczająca (sól sodowa  karboksymetylocelulozy) L-arginina kwas (kwas cytrynowy) L-leucyna 0 2% sól substancja słodząca (sukraloza) L-izoleucyna 0 1% L-walina 0 1% bromelaina w proszku 0 04% barwnik (tartrazyna¹).
¹Tartrazyna Czerwień Allura AC: może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Możliwa obecność mleka jaj glutenu soi skorupiaków dwutlenku siarki i orzechów.