Mleczna kąpiel z minerałami z Morza Martwego 550g
Mleczna kąpiel BINGOSPA przeznaczona jest do kąpieli i okładów SPA. Wykorzystuje fantastyczne właściwości minerałów z Morza Martwego ziół: cynku, ekstraktów z krwawnika, szałwii, rumianku, nagietka i kasztanowca.
Bogactwo minerałów działa regenerująco na skórę także dotkniętą chorobami, znakomicie odżywia, wygładza i nawilża. Mleczna kąpiel z minerałami z Morza Martwego i z ziołami pozostawia skórę idealnie świeżą, jedwabiście gładką i aksamitną w dotyku, walczy też z cellulitem.
Sposób użycia:
● do kąpieli SPA: do wody o temp. ok. 40°C wsyp nakrętkę soli. Kąpiel powinna trwać do 15 minut, a podczas niej masuj skórę gąbką i polewaj wodą z kąpieli. Po kąpieli ciało dokładnie opłucz. Najlepszy efekt uzyskuje się stosując sól codziennie przez 7 dni, a następnie raz w tygodniu.
● do okładów SPA: w nakrętce wymieszaj sól z odrobiną wody. Otrzymaną papką obłóż i delikatnie masuj wybrane miejsca ciała. Po 2 minutach dokładnie opłucz. Można stosować pod prysznicem.
Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Urea, Zinc Oxide, C.I. 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Lauryl Sulfate, Aqua, Alcohol Denat, Achillea Millefolium Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Salvia Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Maris Sal, Parfum
Działanie: antycellulitowe, nawilżające, oczyszczające, odświeża, odżywcze, relaksujące, ujędrnia, wygładza, zmiękcza
Gramatura: g
Konsystencja: sól do kąpieli
Linie elitarne: nie
Lokalizacja: całe ciało
Pielęgnacja ciała: tak
Pojemność: 550
Płeć: unisex
Słońce: nie
