Salon Professional Color S.O.S. korektor koloru do odrostów Black 75ml

Kliknij, aby powiększyć
Producent: Venita
EAN: 5902101521437
Gwarancja: 2 lata
18,01 zł
- najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,01 zł
Cena za litr:
Czat

KOREKTOR ODROSTÓW COLOR SOS
NATYCHMIASTOWE POKRYCIE ODROSTÓW I SIWYCH WŁOSÓW

Korektor koloru błyskawicznie retuszuje niechciane odrosty.
Zapewnia odświeżenie koloru i naturalne wykończenie fryzury w kilka sekund.
Kolor utrzymuje się do pierwszego mycia włosów.

Sposób użycia: Mocno wstrząsać przed użyciem przez około 2 minuty i rozpylać na włosy krótkimi seriami ( z przerwami na wyschnięcie) z odległości 20-30cm.


BUTANE, ALCOHOL DENAT, PROPANE, ISOBUTANE, CI 77499, CI 77491, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, VP/VA COPOLYMER, ACRYLATES/T-BUTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, PANTHENOL, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PARFUM, ETHANOLAMINE, CETRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.


Gramatura: ml
Henna: nie
Kolor: Czerń
Konsystencja: mgiełka
Linie elitarne: nie
Pojemność: 75
Płeć: damski
Słońce: nie


Chronić przed dziećmi. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem.

Rozwiń więcej
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
„VENITA” Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o. Więcej
Adres: ul. Pojezierska 90A Kod pocztowy: 91-341 Miasto: Łódź, Warszawa Kraj: Polska Numer telefonu: 422542932 Adres email: sekretariat@venita.com.pl
Pojemność (w mililitrach)
75

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
2 lata
2 lata
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:

Z naszego bloga

Prawdziwe opinie klientów
4.7 / 5.0 4646 opinii
pixel