Oczyszczające chusteczki do rąk z płynem antybakteryjnym dla kobiet 15szt

24h
Kliknij, aby powiększyć
Producent: Luba
EAN: 5905669367677
Gwarancja: 2 lata
Złóż zamówienie w przeciągu
00:00:00
aby zamówienie zostało wysłane dzisiaj!
1,99 zł
- najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
Czat

Antybakteryjne chusteczki dla kobiecych dłoni. Z antyseptycznym ekstraktem szałwii.
Skutecznie usuwają zanieczyszczenia w warunkach utrudnionego dostępu do wody. Dzięki specjalnej formule antybakteryjnej zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów na skórze dłoni. Receptura płynu została wzbogacona o antyseptyczny wyciąg z szałwii dla jeszcze lepszej ochrony przeciw bakteriom.
Dodatkowo zawierają prebiotyk, wzmacniający naturalną barierę ochronną skóry oraz pielęgnujące i odżywiające delikatną skórę kobiecych dłoni minerały. Z subtelnym zapachem gruszki.
Chusteczki wykonane z mięciutkiej włókniny.
Efekt czystych dłoni bez użycia wody. Nie zostawiają klejącej warstwy na skórze.

Rozwiń więcej

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
2 lata
2 lata
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Prawdziwe opinie klientów
4.7 / 5.0 4638 opinii
pixel