QF Pulpa z mango Alphonso bez dodatku cukru 850 g
QF Pulpa z mango Alphonso bez dodatku cukru 850 g to produkt przygotowany z dojrzałych owoców mango odmiany Alphonso, cenionej za wyjątkową słodycz i głęboki, tropikalny aromat. Owoce zostały dokładnie obrane ze skórki i pozbawione pestek, a następnie zmiksowane, dzięki czemu pulpa jest gotowa do użycia od razu po otwarciu.
Pulpa mango to wszechstronny dodatek kulinarny. Doskonale sprawdza się ona w deserach, ciastach, lodach czy koktajlach, nadając imegzotycznego charakteru. Może być ona również wykorzystywana w daniach wytrawnych – świetnie komponuje się z ryżem, curry, drobiem i owocami morza. Dzięki swojej naturalnej słodyczy podkreśla ona smak potraw bez konieczności dodawania cukru.
Podsumowując, QF Pulpa z mango Alphonso bez dodatku cukru 850 g to praktyczny produkt o prostym składzie, który zachwyca naturalnym smakiem i aromatem. Umieszczony w puszce typu EasyOpen, gwarantuje wygodne i szybkie użycie w kuchni. To doskonały wybór zarówno do deserów, jak i dań głównych, a także inspiracja do tworzenia kreatywnych, egzotycznych potraw.
