Mustela Stelatopia® Olejek myjący 500ml

24h
  • Oczyszczający olejek do skóry ze skłonnością do atopii delikatnie oczyszcza i odżywia skórę niemowląt i noworodków *, łagodząc jednocześnie uczucie podrażnienia, ściągnięcia i swędzenia. Pozostawia długotrwały film ochronny na skórze dziecka.
  • Jego formuła
Kliknij, aby powiększyć
Producent: Mustela
EAN: 3504105034306
Złóż zamówienie w przeciągu
00:00:00
aby zamówienie zostało wysłane dzisiaj!
53,49 zł
- najniższa cena z 30 dni przed obniżką
53,49 zł
Czat
Jeśli chodzi o mycie dziecka ze skórą skłonną do atopii, Twoim priorytetem jest unikanie jakiegokolwiek stresu skórnego. Nasz Olejek myjący został specjalnie opracowany, aby łagodzić i dbać o delikatną skórę Twojego maluszka. Jego bezzapachowa, tłusta konsystencja delikatnie myje i otula skórę dziecka ochronnym filmem, zapobiegając wysuszeniu przez twardą wodę. Kremowa formuła naszego Olejku myjącego Stelatopia®, szybko się spłukuje, a także bardzo dobrze rozcieńcza się w wodzie, tworząc olejek do kąpieli! Jego kluczowy składnik aktywny pochodzi z organicznych nasion słonecznika (pochodzenie: Francja). Produkt ten jest wytwarzany w naszym zakładzie w Epernon we Francji. Bezpieczeństwo i skuteczność produktu Aby zagwarantować bezpieczeństwo już od urodzenia, nasze produkty do pielęgnacji skóry Stelatopia® są opracowywane we współpracy z pracownikami służby zdrowia i testowane na wyjątkowo suchej skórze ze skłonnością do atopii. Każdy produkt musi przejść minimum 450 testów i badań. 89% rodziców uważa, że ​​skóra ich dzieci jest ukojona(2) 93% rodziców zgadza się, że olejek pozostawia skórę ich dziecka bardziej elastyczną, miękką i bez uczucia dyskomfortu(1) Skuteczność potwierdzona klinicznie: Delikatnie oczyszcza skórę: 95% (1). Łagodzi uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry: 89% (2). Kompensuje efekt wysuszenia z powodu twardej wody: 77% (1). Po użyciu skóra jest bardziej elastyczna i gładka: 83% (1). (1) Badanie kliniczne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na 61 dzieciach w ciągu 22 dni (samoocena). (2) Badanie kliniczne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na 49 dzieciach ze skórą skłonną do atopii w ciągu 22 dni (samoocena). ​Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 2% to składniki, które zostały wyselekcjonowane ze względu na ich wysoką tolerancję i pozwalają na długotrwałą ochronę formuły. ​ SKŁADNIKI: AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CAPRYLYL / CAPRYL GLUCOSIDE, HYDROXYPROPYL GUAR, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES.
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Laboratoires Expanscience Więcej
Adres: Place des Saisons 1 Kod pocztowy: 92048 Miasto: Paris La Défense Cedex Kraj: Francja Adres email: consomustela@expanscience.com
Marka
Mustela
custom_label_1
test
Rodzaj
olejek
Opakowanie
Butelka z pompką
Wielkość
Produkt pełnowymiarowy
Pojemność
500
Problemy skórne
Skóra atopowa
,
Skóra sucha i bardzo sucha
,
Skóra wrażliwa

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Prawdziwe opinie klientów
4.7 / 5.0 4634 opinii
pixel