Ekologiczne sprzątanie

Ekologiczne sprzątanie
Szybko i skutecznie

Ekologiczne
sprzątanie

Zastanawiasz się, jak szybko i ekologiczne posprzątać dom? Najlepiej skutecznymi środkami czystości. Jeśli nie masz czasu na samodzielne tworzenie ekopreparatów do czyszczenia, skorzystaj z gotowych rozwiązań. W Nabea kupisz produkty do sprzątania, które radzą sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami i są przyjazne dla środowiska.

Zobacz wszystkie produkty
Ekologiczne sprzątanie kuchni

Ekologiczne sprzątanie kuchni

Jak oszczędzać wodę? Myj naczynia w zmywarce. Jeszcze bardziej zadbasz o środowisko, jeśli użyjesz do tego ekologicznych tabletek do zmywarki. Nie posiadasz takiego sprzętu? Możesz być bardziej eko i używać naturalnego płynu do mycia naczyń. Postaw też na przyjazne planecie środki do czyszczenia kuchni. Natura będzie Ci wdzięczna.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne sprzątanie łazienki

Wyczyść łazienkę, nie szkodząc środowisku

Ocet, soda i kwasek cytrynowy. Do tego pachnące olejki eteryczne. Tyle wystarczy do porządnego wyczyszczenia łazienki. Nie masz czasu na przygotowanie takich preparatów? Postaw na gotowe środki do sprzątania łazienki. Są naturalne, wegańskie, mają bezpieczny skład. A do tego są bardzo skuteczne. Usuną nawet kamień i rdzę.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne mycie podłogi

Ekologiczne środki do mycia podłóg

Panele, linoleum, terakota, drewno. Niezależnie od tego, z czego wykonane są Twoje podłogi, znajdziesz tu naturalne środki do ich umycia. Pozbawione są toksycznych składników. Dzięki temu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo psa, kota czy raczkującego malucha, przemieszczających się po świeżo umytej powierzchni.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne mycie okien i luster

Lśniące szyby i lustra

Z tymi środkami polubisz mycie okien. Nie pozostawiają smug i zacieków. Nie podrażniają skóry. Zawierają naturalne substancje, które są łagodne dla Ciebie i bezpieczne dla środowiska. Wiele z nich posiada certyfikaty poświadczające tę naturalność.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne pranie

Jak prać ekologicznie?

Używaj naturalnych produktów. Mogą to być np. orzechy piorące, płyny i proszki do prania na bazie naturalnych substancji, przyjazne dla środowiska odplamiacze i wybielacze. Ubrania mają często bezpośredni kontakt ze skórą. Dlatego stosowanie bezpiecznych, łagodnych środków do prania jest tak ważne.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne środki czystości do zadań specjalnych

Środki czystości do zadań specjalnych

Spotkałaś się ze stwierdzeniem, że trudne zabrudzenia trzeba „potraktować chemią”, bo ekośrodki do sprzątania są zbyt słabe? Nic bardziej mylnego. Znajdziesz wśród nich produkty specjalnie przeznaczone do mocnych zabrudzeń. Mają lepszy skład i taką samą skuteczność. Szukasz produktów do czyszczenia zabawek, drewnianych mebli, skóry czy tkanin? Kupisz je w Nabea.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne worki na śmieci

Biodegradowalne, kompostowalne worki na śmieci

Wyściełanie kosza gazetami nie sprawdza się u Ciebie? Nie przejmuj się. Istnieją inne rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Worki na śmieci dostępne w naszej ofercie nadają się nawet do kompostownika. Są doskonałym rozwiązaniem, jeśli nie wiesz, w czym wyrzucać odpady BIO. Pamiętaj, nie zaliczamy do nich produktów pochodzenia zwierzęcego.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Ekologiczne akcesoria do sprzątania

Akcesoria do sprzątania z naturalnych materiałów

Czy wiesz, że tradycyjne gąbki do zmywania są najczęściej zrobione ze sztucznych surowców, uwalniają mikroplastik do środowiska i nie nadają się do powtórnego przetworzenia? Wybierając te z naturalnych włókien, przyczyniasz się do redukcji odpadów i nie zanieczyszczasz środowiska.

Sprawdź ofertę
  • Naturalność
Sposoby na ekologiczne sprzątanie. Blog

Poznaj sposoby na ekologiczne sprzątanie

Na blogu Nabea znajdziesz wiele cennych wskazówek, jak w codziennym życiu być bliżej natury i dokonywać bardziej świadomych, ekologicznych wyborów. Zastanawiasz się, jak sprawić by Twój dom stał się bardziej eko? Przeczytasz o tym w naszych poradnikach.

Przejdź do Poradnika
Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 4243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Wszystko ok
2024-04-02
Bardzo dziękuję, za szybkie wysłanie paczki. Wszystko super. Polecam :-)
pixelpixelpixelpixel