CLOSE CABOO

Close – marka, która przede wszystkim stawia na bliskość!

Close jest brytyjską marką, która oferuje wysokiej jakości artykuły dla niemowląt i dzieci. Te wyjątkowe akcesoria mają ułatwić rodzicom opiekę nad swoimi pociechami i sprawić, że będą oni czerpać jeszcze więcej radości z rodzicielstwa i wspólnie spędzonych chwil.

Produkty marki Close to cały wachlarz ekologicznych rozwiązań, które nie tylko pomogą Ci zadbać o Twoje dziecko, ale również o planetę. Wielorazowe wkładki laktacyjne, zestawy do pieluchowania, biodegradowalne wkłady i pieluchy do pływania wielorazowego użytku to jedynie część szerokiej oferty marki Close. Po każdym zastosowaniu, produkty Close wystarczy wyprać, zgodnie ze wskazówkami producenta, by po wyschnięciu, móc znów z nich korzystać. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także troska o środowisko – wielorazowe produkty marki Close to możliwość znacznego ograniczenia ilości generowanych śmieci.

Angielskie słowo „close” oznacza bycie blisko, dlatego doskonale określa relację między rodzicami, a ich dziećmi. Produkty od Close to także wyjątkowe chustonosidła z serii Close Caboo. Pozwalają na noszenie maluszków już od dnia narodzin, by od samego początku stawiać na bliskość i poczucie bezpieczeństwa w niezwykłej relacji rodzic – dziecko.

Czy produkty marki Close są bezpieczne dla niemowląt?

Tym, na czym najbardziej zależy każdemu rodzicowi, jest zdrowie i bezpieczeństwo jego dziecka. Produkty marki Close spełniają wszelkie wymagane normy, posiadają atesty i certyfikaty, które świadczą o ich wysokiej jakości.

Chustonosidła Close Caboo szyte są zgodnie z wytycznymi T.I.C.K.S, dotyczącymi bezpiecznego noszenia najmłodszych. Zasady te określają, jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja dziecka w nosidle, co pozwala dbać o układ kostny i mięśniowy niemowlęcia już od pierwszych miesięcy życia. Ponadto, nosidła uszyte z miękkiego materiału, dlatego nie podrażniają delikatnej skóry niemowląt.

Inne produkty od Close, takie jak pieluchy wielorazowego użytku, pieluszki do pływania, majtki treningowe, ubranka czy śliniaki, które mają bezpośredni kontakt z najbardziej wrażliwymi partiami ciała, również wykonane są z bezpiecznych materiałów i tworzyw.

Co ciekawe, nawet jednorazowe papierki ochronne do wielopieluchowania, nadają się do wielokrotnego użycia – można je prać do trzech razy. To niezwykle ekologiczne i praktyczne rozwiązanie! A kiedy zdecydujesz, że już czas je wyrzucić – możesz wrzucić papierki do muszli klozetowej. Wyprodukowane są ze specjalnie przetworzonych włókien skrobi i cukru, dlatego w odpowiednich warunkach rozkładają się do mikroelementów występujących naturalnie w przyrodzie.

To wszystko sprawia, że sięgając po produkty marki Close, zapewniasz dziecku bezpieczeństwo i maksymalny komfort.

Produkty od Close – dla każdego, kto kocha swoje dziecko

Close to marka, która przede wszystkim stawia na bliskość dziecka i opiekuna, dlatego produkowane przez nią akcesoria świetnie sprawdzą się u każdego świeżo upieczonego rodzica. Dzięki zastosowaniu praktycznych i innowacyjnych rozwiązań ułatwiają opiekę nad niemowlęciem już od pierwszych dni życia.

Produkty Close są nie tylko ekologiczne i przyjemne dla delikatnej skóry maluszka, ale także niezwykle intuicyjne w użytkowaniu. To pozwala jeszcze sprawniej wykonywać wiele czynności pielęgnacyjnych – dzięki temu więcej czasu możesz poświęcić na zabawy i spacery ze swoim dzieckiem.

Ciesz się rodzicielstwem i wspólnymi chwilami z maluszkiem – akcesoria od marki Close z pewnością Ci to ułatwią!

ilość znalezionych towarów: 11
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 3680 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-03
szybka dostawa, świetny asortyment zdrowych produktów
2023-01-26
bardzo szybka dostawa.
pixel