BIO MEDICAL PHARMA

(5 produktów)
Naturalne
Promocja
Nowość

Bio Medical Pharma − naturalne suplementy diety

Bio Medical Pharma to polska marka z siedzibą w Łodzi, która na rynku działa już od 2014 roku. Firma specjalizuje się w produkcji pochodzących prosto z natury suplementów diety oraz nutrikosmetyków (kosmetyków odżywczych). Co wyróżnia produkty Bio Medical Pharma? Przede wszystkim producent skupia się na tym, aby każda stworzona w laboratorium formuła spełniała najwyższe standardy jakości. Skuteczność działania naturalnych suplementów diety i kosmetyków odżywczych zawsze potwierdzana jest badaniami naukowymi. 

Produkty marki Bio Medical Pharma opracowywane są przy współpracy naukowców, lekarzy i farmaceutów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec oraz Szwecji. Producent stawia na połączenie medycyny konwencjonalnej i naturalnych składników odżywczych, których pozytywny wpływ na zdrowie został dokładnie przebadany naukowo.

W kategorii tej znajdziesz m.in. suplementy wspomagające włosy skórę i paznokcie, obniżenie poziomu cholesterolu i wydolność krążenia, prawidłowe funkcjonowanie stawów, odporność czy poprawiające nastrój oraz pamięć. Bio Medical Pharma oprócz środków do stosowania doustnego oferuje także nutrikosmetyki, które mogą pozytywnie wpływać na likwidowanie cellulitu, ujędrnianie skóry czy poprawę jej ogólnej kondycji.

Produkty Bio Medical Pharma − uzupełnienie zdrowej diety

Pamiętaj, że naturalne suplementy diety Bio Medical Pharma stanowić powinny zawsze jedynie uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, a nie jej zamiennik! Najlepszym źródłem witamin i minerałów jest zdrowa i nieprzetworzona żywność. Zadaniem suplementów diety nie jest leczenie, a jedynie wspomaganie Twojego organizmu w prawidłowym funkcjonowaniu. 

Produkty marki od Bio Medical Pharma to między innymi środki zawierające tradycyjne witaminy (A, z grupy B, D3, C, E) oraz minerały − występować mogą jako pojedyncze składniki lub mieszanki o udowodnionej empirycznie skuteczności. Suplementy diety oraz kosmetyki odżywcze wykorzystują także bogactwo substancji naturalnych, takich jak czysta kurkumina, kolagen, kwasy omega, biotyna czy keratyna. Składniki te wspomagają funkcjonowanie organizmu na wiele różnych sposobów. Udowodniono, że kurkumina może wyciszać toczące się w organizmie stany zapalne, kolagen wspomaga budowę stawów, ale i wpływa na gęstość i jędrność skóry, a kwasy omega mają wpływ na profil lipidowy. 

Produkty marki Bio Medical Pharma − dla kogo są przeznaczone?

Produkty od marki Bio Medical Pharma przeznaczone są wyłączenie dla osób dorosłych. Nie powinny po nie sięgać kobiety w ciąży czy dzieci. W razie problemów ze zdrowiem lub w czasie przyjmowania innych leków, przed zastosowaniem suplementów diety, zawsze najpierw skonsultuj się z lekarzem prowadzącym. Aby środki uzupełniające zdrową dietę Ci nie zaszkodziły, przed zastosowaniem zawsze przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania i nigdy nie przekraczaj dziennej zalecanej dawki specyfiku. 

Bio Medical Pharma ma niezwykle szeroką ofertę swoich suplementów diety i kosmetyków. Znajdą tu coś dla siebie między innymi osoby, które chcą poprawić kondycję swojej skóry, włosów czy paznokci. Inne produkty marki Bio Medical Pharma przeznaczone są dla osób borykających się z problemami z układem kostnymi i stawowym czy też dla tych, którzy chcą wzmocnić swoje mięśnie. Producent oferuje także rozmaite mieszanki naturalnych składników, które mogą pomóc Ci w okresach wzmożonego stresu, trudności ze skupieniem czy koncentracją. 

Pamiętaj, że suplementy diety nie są substancjami leczniczymi. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze udaj się na konsultację lekarską.

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 4274 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Krem ma bardzo przyjemną konsystencję i nie pozostawi na skórze nieprzyjemnego uczucia. Skóra pozostaje przyjemnie gładka i miękka. Wygląda również na bardziej rozświetlona i mniej zmęczoną.
2024-05-10
Wszystko super!
pixelpixelpixelpixel