Aflofarm

(46 produktów)
Naturalne
Promocja
Nowość

Aflofarm – produkty lecznicze znane w całej Polsce!

Aflofarm to polski koncern farmaceutyczny, działający na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie wypuścił na rynek ponad 115 rozmaitych marek produktowych. Koncern specjalizuje się w produkcji leków OTC, środków leczniczych bez recepty, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. 

Produkty marki Aflofarm tworzone są zgodnie z hasłem Po stronie zdrowia”. Oznacza to, że laboratoria farmaceutyczne pracują tylko i wyłącznie, aby komponować receptury, które mają pomóc ludzkiemu ciału w prawidłowym funkcjonowaniu – zwłaszcza przy pewnych dolegliwościach. Aflofarm od lat prowadzi również działalność naukowo-rozwojową w zakresie medycyny, która ma poszukiwać nowych rozwiązań w walce z chorobami. 

W tej kategorii produktowej znajdziesz suplementy diety, w postaci witamin, minerałów, środków homeopatycznych i innych preparatów w syropach, kapsułkach i tabletkach, które mogą pozytywnie wpływać na funkcjonowanie organizmu człowieka. 

Produkty marki Aflofarm – co wyróżnia je na rynku farmaceutycznym?

Dlaczego Polacy ufają Aflofarm? Produkty marki zajmują wiele miejsca na półkach aptek oraz drogerii. Przez lata pacjenci zyskali duże zaufanie do wyrobów marki.

Produkty marki Aflofarm mogą mieć dobry wpływ na zdrowie człowieka oraz pomagać w wielu dolegliwościach ze strony różnych narządów i układów. Oprócz leków OTC, w portfolio marki znajdują się także suplementy diety oraz wyroby medyczne.

Produkty Aflofarm wyróżnia na rynku farmaceutyczna jakość, kontrola jakości, bezpieczne magazynowanie i dystrybucję oraz certyfikaty jakości produktów. W procesie produkcji marka przestrzega zasady pharmacovigilance, czyli systemu nadzoru nad bezpieczeństwem produktów farmakoterapii. 

Wśród środków Aflofarm znajdziesz m.in. witaminy i minerały potrzebne każdego dnia do prawidłowego funkcjonowania. Pamiętaj, aby nie zaczynać suplementacji na własną rękę. Zawsze dobrze skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem lub farmaceutą. 

Produkty od Aflofarm – dla kogo są przeznaczone?

Kto może sięgać po produkty marki Aflofarm? Każdy suplementów diety czy wyrobów medycznych przeznaczony jest dla innej grupy odbiorców. Aby uzyskać pożądany efekt i poprawę stanu zdrowia, koniecznie zapoznaj się ze wskazaniami do stosowania danego preparatu, które zamieszczone powinny być na opakowaniu produktu lub w ulotce dołączonej do opakowania. Możesz także zasięgnąć opinii lekarza lub farmaceuty. 

Wśród produktów marki Aflofarm znajdziesz środki, które mogą wspierać układ trawienny, odpornościowy czy naczyniowo-sercowy. Znajdziesz tu preparaty, które mogą mieć pozytywny wpływ na działanie wątroby czy pracę jelit. Niektóre wyroby medyczne mogą zapobiegać przykrym dolegliwościom, np. nudnościom podczas jazdy. Wśród wyrobów Aflofarm znajdują się także kompleksy minerałów oraz witamin, które poprawią kondycję mięśni, skóry, włosów czy paznokci. 

Pamiętaj, że produkty marki Aflofarm, które stanowią suplementy diety, nie są lekami w konwencjonalnym znaczeniu. Nie można ich więc stosować jako terapii zastępczej leków. Suplementy diety to substancje, które mogą wywierać pozytywny wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu. 

Wybierając produkty Aflofarm zawsze przestrzegaj zalecanego dawkowania i nie przekraczaj dziennej porcji specyfiku. Jeżeli stosujesz terapię konwencjonalną lub stale przyjmujesz leki na chorobę przewlekłą, przed przyjęciem suplementów diety czy wyrobów medycznych lepiej zasięgnij opinii lekarza prowadzącego, aby upewnić się, że środki nie mają na siebie złego wpływu. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 4233 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-08
kupuję regularnie i serdecznie polecam
2024-04-07
Szybko i sprawnie
pixelpixelpixelpixel