DODO

(25 produktów)

DODO – puzzle i gry dla dzieci

DODO to firma specjalizująca się w produkcji gier i zabaw dla dzieci. Dystrybucją jej towarów zajmuje się firma TM Toys sp. z o.o. Produkty marki DODO to głównie puzzle, ale też różnego rodzaju gry ćwiczące pamięć i spostrzegawczość. Wiele łamigłówek zawiera dodatkowe zajęcia, jak chociażby kolorowanki. Są bajecznie kolorowe i zachęcają do zabawy, dlatego z pewnością spodobają się każdemu maluchowi.

Produkty od DODO to też różnego rodzaju gry, jak chociażby: bingo zwierzęta, domino, memo czy gra na spostrzegawczość. Domino nauczy dziecko spostrzegawczości i rozwinie jego koncentrację. Dodatkowo maluch w czasie gry będzie mógł ćwiczyć małą motorykę i naukę liczenia.

Z kolei gra na spostrzegawczość, jak sama nazwa wskazuje, pozwala poprawić właśnie tę cechę u szkraba. Polega ona na szybkim odnalezieniu obrazka, który odpowiada kolorystycznie wyrzuconym kostkom. Gra kończy się w momencie, gdy na stole nie pozostanie ani jeden obrazek. Zwycięzcą zostaje ten, kto zbierze najwięcej żetonów.

Gra memo to także połączenie zabawy i edukacji. To nauka zapamiętywania, skupienia i cierpliwości. Karty należy rozłożyć obrazkami do dołu. W każdej rundzie jedna osoba odwraca po dwie karty. Jeśli to para, zabiera je. Jeśli nie, odwraca z powrotem. Gdy wszystkie karty zostaną dopasowane, oznacza to koniec gry.

Produkty od DODO zapewnią godziny wspaniałej zabawy

Firma DODO zajmuje się w głównej mierze produkcją puzzli. Zostały one zaprojektowane z myślą o najmłodszych. W bogatym asortymencie oferowanym przez przedsiębiorstwo znajdują się zestawy mające po 2, 3, 4, 5 elementów przeznaczone dla nawet kilkunastomiesięcznych dzieci, a także takie mające 16, 18, 35, 60, 100 czy nawet 350 elementów. Pakiety różnią się liczbą elementów i ich wielkością, aby można je było dostosować do wielu malucha. Niezależnie od liczby miesięcy czy lat swojego dziecka, z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla niego właściwego.

Układanie puzzli to znakomity sposób na radosne i wartościowe spędzenie czasu z pociechą. Rozwijają koncentrację, uczą cierpliwości i kształtują zdolności manualne. Pomagają kształtować umysł dziecka już od pierwszych miesięcy życia. To nie tylko forma rozrywki, ale również sposób na rozbudzenie w maluchu ciekawości świata.

Małego szkraba z pewnością wprawi w zachwyt bogactwo barw i wzorów, jakie przedstawiają te produkty DODO.Na puzzlach można znaleźć takie motywy, jak chociażby: zwierzęta, pory roku, warzywa i owoce, meble w domu, ubrania, procesy w życiu, droga mleczna czy inne przyjemne dla oka zjawiska przedstawione jako kolorowe ilustracje.

DODO produkty dla małych i tych większych

Produkty marki DODO sprawią, że codzienna zabawa Twojego dziecka zamieni się w ekscytującą przygodę.

Specjalne serie, jak chociażby puzzle DODO MON zostały stworzone dla najmłodszych pociech. Mogą bawić się nimi zarówno kilkunastomiesięczne maluchy, jak i dwulatki. Krok po kroku wprowadzają one dzieci w tajniki otaczającego ich świata.

W ofercie znajdują się również produkty DODO przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym, a więc 7+. Mają one zazwyczaj 350 elementów, a zatem ułożenie ich stanowi niemałe wyzwanie. Poza tym stanowią one świetne wsparcie edukacyjne, chociażby na lekcjach historii czy geografii w szkole podstawowej, ponieważ po połączeniu wszystkich części powstają układanki z wizerunkami najważniejszych polskich miast: Warszawy, Krakowa, Szczecina, Torunia, Wrocławia i Gdańska.

Produkty marki DODO pomogą również rodzicom i opiekunom budować więź z dzieckiem poprzez codzienną wspólną zabawę. To wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia czy wieczoru.

Naturalne
Promocja
Nowość
Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 3838 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-30
szybko, sprawnie POLECAM
2023-05-17
Współpraca i kontakt bardzo dobry, polecam ten sklep.
pixelpixelpixelpixel