BIS

Wydawnictwo Bis – produkty dla dzieci i nie tylko!

Wydawnictwo Bis powstało w 1991 roku, jego siedziba mieści się w Warszawie. Z ponad 30-letnim stażem na rynku literatury pięknej, marka wypuszcza tytuły skierowane głównie do dzieci i młodzieży. 

Produkty Bis wielokrotnie nominowane były do nagród, takich jak Bestsellerek, Nagroda im. Kornela Makuszyńskiego, Nagroda Literacka Zielona Gąska i innych. Wydawnictwo szczyci się tym, że część tytułów pochodzących z ich katalogu umieszcza się w podręcznikach do języka polskiego na każdym etapie edukacji. 

W tej kategorii produktowej znajdziesz przede wszystkim książki przeznaczone dla najmłodszych czytelników, które mogą okazać się przydatne w szkole, a to dlatego, że część z nich zalicza się do listy lektur obowiązkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Bis rozwija także ofertę tytułów dla dorosłych, przede wszystkim książki z kategorii romans, obyczajowe czy wszelkiego rodzaju poradniki. 

Produkty marki Bis – co wyróżnia je na rynku wydawniczym?

Dlaczego produkty od Bis są tak wyjątkowe? Przede wszystkim dlatego, że oferta wydawnictwa uwzględnia potrzeby dzieci i młodzieży. Przygotowując swoje wydania, Bis bierze pod uwagę rozwój intelektualny dziecka od najwcześniejszych lat. Pozycje wydawane przez Bis to stymulujące wyobraźnię bajki i baśnie znanych i lubianych autorów. Bis stawia także na współpracę ze świeżymi talentami pisarskimi. 

Każda książka od Bis ma przepiękną oprawę i opatrzona jest wyjątkowymi ilustracjami. W dobie, kiedy światem rządzą telefony i komputery, Bis wie, jak przyciągnąć czytelników do tradycyjnych wersji książek: kolorem, obrazem i wyjątkową historią. 

Czytanie literatury pięknej, nie tylko książek, które są podręcznikami szkolnymi, rozwija wyobraźnię młodego człowieka. Bis przygotował więc szeroką ofertę książek dla dzieci i młodzieży, które wciągają w przepiękny świat, tworzony przez autorów prozy dla tej wymagającej grupy odbiorców. 

Produkty marki Bis to piękne wydania dla dzieci autorstwa m.in. Renaty Piątkowskiej, Danuty Parlak, Joanny Wachowiak, Marcina Pałasza, Tomasza Szweda czy Piotra Patykiewicza. Bis od lat wydaje także popularne książki dla dzieci (choć chętnie korzystają z nich także dorośli) „ABC origami” autorstwa Doroty Dziamskiej. 

Idąc z duchem czasu, wydawnictwo Bis stale poszerza swoją ofertę o e-booki oraz audiobooki. Wydania elektroniczne odtworzyć można na przeznaczonych do tego nośnikach. 

Produkty od Bis – kogo urzekną najbardziej?

Komu najbardziej spodobają się produkty marki Bis? Książki wydawnictwa to przede wszystkim bardzo duży wybór tytułów dla dzieci. Znajdziesz tu pierwsze książeczki dla swojego szkraba oraz ciekawe lektury dla nieco starszych czytelników. Rozwijaj w swoich dzieciach pasję i miłość do książek, aby nie zatraciły w sobie ciekawości świata i twórczego podejścia do życia. Czytanie poprawia kreatywność, zdolność logicznego myślenia, a także potrafi kształtować właściwe postawy społeczne. 

Produkty Bis to piękny prezent dla ucznia szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Szczególnie na rozpoczęcie roku szkolnego lub jako nagroda za wyniki w nauce. 

Produkty od Bis to także literatura dla dorosłych. W szczególności znajdą tu coś dla siebie fani namiętnych romansów i uniesień serca literackich bohaterów. Bis to także ciekawa lista tytułów poradników dotyczących diety, sportu, macierzyństwa czy domowego majsterkowania. Oferta wydawnictwa skierowana jest przede wszystkim do pań, które lubią spędzać czas w domu, zaczytując się w ciekawej lekturze.

ilość znalezionych towarów: 74
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 3670 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-21
Wszystko super
2023-01-16
Wszystko Ok
pixel