Amber

Kultowe produkty marki Amber – światowa literatura dla polskich czytelników

Wydawnictwo Amber jest doskonale znane polskim czytelnikom w każdym wieku. Firma specjalizuje się w publikowaniu przekładów najlepszej zagranicznej literatury różnych gatunków. Pokaźny dorobek obejmuje bestsellerową beletrystykę, ale także książki popularnonaukowe oraz poradniki.

Produkty marki Amber tworzą zróżnicowany i bardzo szeroki zbiór. Od momentu założenia ukazało się tu kilka tysięcy nowych tytułów i wznawianych wydań. Wielotysięczne nakłady obejmują nie tylko publikacje drukowane, w tym albumy i komiksy, ale również e-booki.

Wśród wydawanych pozycji często pojawiają się kryminały i thrillery – także w formie wspomnień prawdziwych bohaterów. Przeczytasz tu powieści fantastyczne i obyczajowe, romanse i erotykę oraz literaturę przygodową. Warto wyróżnić też produkty Amber dla dzieci i młodzieży, w tym ilustrowane serie pod marką Amberek.

Poznaj markę Amber – polskie wydawnictwo z tradycjami

Na polskim rynku wydawniczym produkty marki Amber są obecne już od ponad 30 lat. Działalność założona jako firma rodzinna pozostała taką do dziś – na jej czele stoi para pasjonatów świetnej literatury. Dzięki temu wszystkie decyzje wydawnicze motywowane są unikatową misją marki.

Od początku swojej działalności wydawnictwo Amber kieruje się mottem: wydajemy to, co czyta cały świat. Założyciele postawili sobie zadanie dostarczania polskim czytelnikom perełek światowej literatury. Zadanie to sukcesywnie realizują do dziś. Nazwiska współpracujących z wydawnictwem autorów znane są czytelnikom w każdym zakątku globu.

Polscy odbiorcy doceniają przede wszystkim pionierską rolę Amber. Produkty, na jakie decyduje się wydawnictwo, często wyprzedzają krajowe trendy. Jednocześnie publikacje te stanowią łącznik między naszym rynkiem a tym, co obecnie popularne za granicą. W ten sposób możesz zapoznać się z najnowszymi dziełami autorów, o którym rozmawia cały świat.

Produkty od Amber zdobyły wiele nagród i wyróżnień przyznawanych przez branżę wydawniczą oraz samych czytelników. Dzięki szerokiemu przekrojowi tematów, po które sięga wydawnictwo, każdy znajdzie w jego ofercie odpowiednią lekturę dla siebie. Nie czekaj i poznaj największe hity tej marki, jakie mamy dla Ciebie w sklepie Nabea!

Bestsellerowe produkty od Amber i Amberek dla małych i dużych

W ofercie wydawnictwa na pewno odnajdziesz pozycje, które zaspokoją Twój czytelniczy głód. Szczególnie duży wybór czeka na fanów beletrystyki. Produkty Amber pełne są ekscytujących historii, ciekawych koncepcji, a także płomiennego romansu. Opowieści fabularne o zróżnicowanej charakterystyce możesz czytać w druku i jako książki elektroniczne.

Produkty od Amber zapewnią Ci także dawkę przydatnej wiedzy! Jeśli tego właśnie szukasz w pasjonującej lekturze, sięgnij po nowoczesne poradniki psychologiczne oraz książki przyrodnicze. Możesz też poznać nietypowe podejście znawców historii i militariów do fascynujących wydarzeń z przeszłości.

Jedno jest pewne – książki Amber dostarczą Ci wielu emocji. Wybierzesz spośród doskonałych kryminałów i thrillerów oraz prawdziwych wspomnień i biografii, które dokumentują przemoc i niesprawiedliwość. W ciekawe tytuły obfituje też zagraniczna literatura przygodowa, którą publikuje to wydawnictwo.

Produkty marki Amber, które kierowane są częściej do dorosłego czytelnika, uzupełnia oferta kultowej już submarki Amberek. Pod tym znakiem kryją się serie ilustrowanych książek dla dzieci w wieku 3–5 lat. Przygody Misia Tulisia i inne opowiastki ze zwierzętami bawią najmłodszych i uczą odwagi, samoakceptacji i kreatywności.

ilość znalezionych towarów: 32
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 3670 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-26
bardzo szybka dostawa.
2023-01-17
Super
pixel