Agora

Agora – produkty z kategorii literatury faktu, muzyki i filmu!

Wydawnictwo Agora od 15 lat zajmuje czołowe miejsce na rynku wydawniczym literatury faktu i biografii. Produkty marki Agora to jednak także ciekawe i intrygujące tytuły poradników, książek historycznych, obszernych wywiadów, przewodników turystycznych i poradników. Marka od lat kojarzona jest w selekcją dzieł docenianych przez wymagających krytyków sztuki. 

Wydawnictwo Agora zajmuje się wydawaniem książek, albumów muzycznych oraz filmów. Książki dostępne są w tradycyjnej formie drukowanej, a także jako audiobooki oraz e-booki. Produkty marki Agora to także zarejestrowane koncerty, które dostępne są na płytach DVD. Wydawnictwo Agora zajmuje się również produkcją polskich filmów. Marka stoi m.in. za sukcesem filmów takich jak „Drogówka”, „Bogowie”, „Karbala” czy „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. 

W tej kategorii produktowej znajdziesz wiele tytułów literatury pięknej, w szczególności biografii (np. Angeli Merkel, Andrzeja Grabowskiego, Artura Rojka, Beaty Kozidrak, Marka Berbeki), wywiadów, reportaży, poradników i przewodników. Agora wspiera polskich autorów oraz przygotowuje przekłady książek autorów pochodzących z zagranicy. 

Produkty marki Agora – co czyni je wyjątkowymi na rynku wydawniczym?

Wydawnictwo Agora wspiera dobrą polską sztukę. Inicjatywy wspierane przez markę zdobywają uznanie krytyków i publiczności. Wydawnictwo skupia się nie tylko na słowie pisanym. Wspiera także wiele inicjatyw muzycznych, zwłaszcza debiutujących artystów, oraz polski film, który niejednokrotnie został doceniony przez jury na konkursach w kraju i za granicą. 

Produkty Agora to jakościowa literatura faktu. Wydawca skupia się na tym, aby oferować czytelnikowi rzetelne i sprawdzone informacje w formie porywających opowieści. Reporterzy i dziennikarze śledczy opracowuję fascynujące tematy związane z najnowszą historią świata. 

Wydawnictwo Agora nie boi się kontrowersji, przedstawiając w swojej ofercie tytuły podejmujące trudne zagadnienia. Wiele z pozycji literackich to odkrywcze spojrzenie na współczesne wydarzenia społeczne, polityczne i gospodarcze. To wydawnictwo dla ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej. 

Produkty od Agora to także ciekawe i pomocne poradniki, zarówno z kategorii zdrowia, dbania o dom i ogród, jak i psychologiczno-filozoficzne. Z profesjonalną literaturą, która powstała przy udziale najlepszych ekspertów, podejmiesz wyzwanie zmiany swojej diety, wyruszysz w podróż w głąb siebie i odnajdziesz wewnętrzny spokój. 

Produkty od Agora – komu spodobają się najbardziej?

Produkty Agora trafią w gusta zarówno koneserów literatury faktu, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem książek. Literatura Agory skierowana jest głównie do czytelników dorosłych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o świecie. Docenią ją zarówno panie, jak i panowie w każdym wieku. 

Jeżeli lubisz reportaże, biografie czy książki historyczne, oferta wydawnictwa Agora zdecydowanie Cię zaciekawi. Produkty Agora zawsze dotykają bieżących kwestii. Każda książka dopracowana jest pod kątem literackim i wydawniczym. Estetyczne okładki, dobrze dobrane zdjęcia i ilustracje, sprawiają, że każda pozycja cieszy oko. 

Produkty marki Agora, zarówno książki, jak i wydania muzyczne czy filmy na DVD lub innych nośnikach, to ciekawy pomysł dla prezent dla najbliższych. Sprawdzi się jako upominek na święta Bożego Narodzenia, na urodziny czy ważny jubileusz. Zrób także prezent dla siebie i zanurz się w otchłani literackiej twórczości polskich i zagranicznych twórców.

ilość znalezionych towarów: 36
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 3670 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-26
Super lekki krem
2023-01-21
Wszystko super
pixel