Nasza filozofia

W NABEA wierzymy, że naturalne piękno każdej kobiety najpełniej rozkwita, gdy jest wspierane zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz organizmu. Dlatego moc starannie wyselekcjonowanych, topowych kosmetyków naturalnych, intensywnie pielęgnujących powierzchnię skóry łączymy z działaniem nowoczesnych preparatów witaminowych i suplementów, które skutecznie wspomagają jej odnowę od wewnątrz. Ponieważ każda z nas jest unikalna, a jej organizm ma inne potrzeby, uważamy, że prawdziwa pielęgnacja powinna rozpocząć się od dokładnego sprawdzenia, czego potrzebuje Twoje ciało i Twoja skóra.

W naszym natural beauty concept store specjaliści z użyciem najnowszych, w pełni bezinwazyjnych technologii, wykonają – bezpłatnie – pomiar nawilżenia Twojej skóry i stanu nawodnienia organizmu, zbadają skład pierwiastkowy włosa, przeprowadzą analizę składu ciała i wyliczą Twój wiek biologiczny.

Dzięki temu nasi doradcy będą mogli zaproponować w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom naturalną pielęgnację –działającą od zewnątrz i od wewnątrz – dzięki której nie tylko będziesz cieszyć się piękną skórą, ale także zwiększysz swoją witalność i poprawisz kondycję ciała.

W NABEA czeka na Ciebie także profesjonalne Make Up Studio i Strefa Testowania Produktów – z przyjemnością zapoznamy Cię z naszą ofertą, w której łączymy moc natury z najbardziej innowacyjnymi technologiami. Wierzymy, że dzięki takiemu połączeniu możemy skutecznie wpływać na zdrowie, rozumiane nie tylko jako dobrostan fizyczny, ale także wewnętrzna harmonia i dobra energia ciała i umysłu.

Nasz Zespół dołoży wszelkich sił, byś poczuła się zdrowa i piękna – tak, jak powinna czuć się codziennie każda kobieta. Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu Nabea, znajdującego się w Galerii Renova przy ul. Rembielińskiej 20, gdzie każdy kosmetyk można przetestować i poczuć.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 3998 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-15
Blyskawiczna wysyłka, świetna obsluga.
2023-09-13
Szybka i profesjonalna obsługa dobra cena jestem zadowolona dziękuję
pixelpixelpixelpixel